Przegląd
Specyfikacja
P236MWF2 R0

P236MWF2 R0 Podstawowe informacje
| panel model | P236MWF2 R0 |
|---|---|
| Zespół Marka | IVO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| P236MWF2 R0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | P236MWF2-R0 |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
| Uwagi | TC0’5.0 Compliance |
P236MWF2 R0 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 93 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0905×0.2715 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2715×0.2715 mm (H×V) |
| Waga | 680±70g |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 521.28×293.22 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 534.48×306.42 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 1.83 (Typ.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
P236MWF2 R0 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| przepuszczalności | 6.54% (Typ.)(with Polarizer) |
| czytelny w słońcu | N |
P236MWF2 R0 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
P236MWF2 R0 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|---|
| Kierowca Board Lampa | No |
P236MWF2 R0 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 5.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 770/900mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 3.9/4.5W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | STARCONN - 093G30-B2001A-M4, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
